Site Kuralları

Genel Site Kuralları:
1. Kullanım Şartları ve Koşullarını Kabullenme
Rumeliler.com'a girişiniz ve kullanımınız yalnızca bu Şartlar ve Koşullara tabidir. Yasal olmayan veya bu Şartlar ve Koşullar tarafından yasaklanan herhangi bir amaç için bu web sitesini kullanmayacaksınız. Bu web sitesini kullanarak bu beyannamede belirtilen şartları, koşulları ve feragatleri tamamen kabul etmiş sayılırsınız. Eğer bu Şartları ve Koşulları kabul etmiyorsanız, derhal bu web sitesini kullanmayı bırakmalısınız.

2. Fikri Mülkiyet Hakları
Web sitemizde bulunan tüm telif hakları, ticari markalar, tasarım hakları, kaynak kodları, metin, patent ve fikri mülkiyet hakları (kayıtlı ve kayıtsız) ve bu sitede bulunan tüm içerikler (tüm uygulamalar da dahil olmak üzere) rumeliler.com veya onun lisans sahiplerinin (diğer kullanıcıları içeren) yegane mülkiyetinde kalacaktır.
Bu Web sitesine girerek, bu sitenin içeriğine sadece kişisel, ticari olmayan kullanım için erişim yapacağınızı kabul etmiş sayılırsınız. Telif hakkı sahibinin önceden yazılı izni olmaksızın hiçbir içerik indirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, iletilemez, saklanamaz, satılamaz veya dağıtılamaz. Ancak, kişisel, ticari olmayan ev kullanımı için bu sitedeki sayfaları indirme, kopyalama ve/veya yazdırma işlemi hariç tutulmaktadır.

Aşağıdakileri yapmak yasaktır:
2-1. Önceden yazılı izni almaksızın web sitemizdeki materyalleri tekrar yayınlamak.
2-2. Web sitemiz üzerinden materyal satmak veya kiralamak.
2-3. Web sitemizin herhangi içeriğini kamunun kullanımına sokmak.
2-4. Kendi kişisel, ticari olmayan kullanımınız dışında herhangi bir şekilde web sitemizin içeriğindeki bir materyali yeniden çoğaltmak, kopyalamak veya başka bir şekilde istismar etmek. 
2-5. Ayrıca, kendi kişisel, ticari olmayan kullanımınız dışında web sitemizin içeriğini kullanarak uyarlama yapmamayı, değiştirmemeyi veya türev bir çalışma oluşturmamayı kabul etmiş sayılırsınız. 
2-6. Sitemiz üzerindeki herhangi bir içeriği başka bir web sitesi üzerinden yeniden yayınlamak.